Znasz tego mężczyznę ? Powiadom policję.

 


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie dokonania szeregu transakcji zbliżeniowych przy użyciu uprzednio skradzionej karty bankomatowej. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat jego tożsamości.

Rysopis:

Mężczyzna wiek z wyglądu około 50-55 lat, wzrost około 175-180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie szpakowate, ubrany w koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego, krótkie spodenki w kratkę koloru zielono – białego, buty sportowe m-ki Adidas koloru czarnego z podeszwą koloru zielonego. Mężczyzna posiada przewieszoną przez ramię niewielką saszetkę koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/