Ruszył proces małżeństwa z Tychów. Odpowiadają za gwały i dręczenie własnego dziecka.

 


W środę przed katowickim sądem okręgowym rozpoczął się proces małżeństwa z Tychów, którzy zwabiali swoje ofiary pod pretekstem szukania opiekunki dla trzyletniego dziecka. Kobiety, które przychodziły do ich domu, byłby bite i brutalnie gwałcone. Najmłodsza ofiara upiornej pary to 14-letnia dziewczynka…

Ta przerażająca sprawa wyszła na jaw rok temu w czerwcu. Weronika (22 l.) i Dawid (26 l.) R. zaproponowali nieznajomej kobiecie, aby zaopiekowała się ich 3-letnim synkiem.

Nieświadoma 46-latka przyszła do ich mieszkania, bo chciała dorobić. Gdy za ścianą spało dziecko, jego rodzice na siłę wlewali kobiecie wódkę do gardła, bili ją i wielokrotnie gwałcili. Koszmar bezbronnej kobiety trwał całą noc. Oprawcy wypuścili ofiarę dopiero nad ranem, gdy przyrzekła, że nikomu nie powie o gehennie. Ale gdy znalazła się za drzwiami katowni, od razu podniosła krzyk. Sąsiedzi wezwali policjantów, ale ci nie mogli uwierzyć, że pijana słaniająca się kobieta jest ofiarą potwornego gwałtu.

Jednak 46-latka sama zgłosiła się do prokuratury. Przyszli też rodzice 14-latki, która sporadycznie zajmowała się dzieckiem. Okazało się, że Dawid R. zgwałcił również tę dziewczynkę!

W trakcie śledztwa zgłosiła się też kolejna kobieta, która była wykorzystana seksualnie przez Dawida R. kilka lat wcześniej. To nie koniec okropieństw!

Zwyrodniali rodzice pastwili się też nad własnym synkiem i psem.

– Przestępstwo, którego się dopuścili jest zbrodnią. Obojgu grozi do 15 lat więzienia – mówi Maria Paszek, zastępca prokuratora rejonowego w Tychach.

Małżonkowie zostali doprowadzeni do sądu z aresztu. Ich proces odbywa się za zamkniętymi drzwiami.


Źródło : https://www.fakt.pl/