Studio Król oficjalnym sponsorem grup młodzieżowych GKS Tychy.

 


Solidne wsparcie dla młodych piłkarzy. Studio Król zostało oficjalnym sponsorem grup młodzieżowych GKS Tychy. Prezentacja nowych koszulek z logiem firmy odbyła się przed sobotnim meczem z Odrą Opole. Reprezentanci najmłodszych roczników wyprowadzili w nich zawodników pierwszej drużyny na murawę Stadionu Miejskiego.

– Pierwsze rozmowy rozpoczęliśmy już kilka tygodni temu. Pod koniec lipca ustaliliśmy wszystkie szczegóły i podpisaliśmy umowę. Kiedy byłem wiceprezesem klubu w jego strukturach było 11 grup młodzieżowych. Teraz GKS Tychy może pochwalić się podobną liczbą wszystkich zespołów. Firma Studio Król od wielu lat wspiera tyski klub. Mam nadzieję, że dzięki podpisaniu umowy dołożymy małą cegiełkę w sukcesy drużyn młodzieżowych– mówi Krzysztof Król, właściciel Studio Król.

Obecnie w strukturach KP GKS Tychy S.A. jest dziesięć zespołów młodzieżowych. Szkolenie rozpoczyna się od U9 i kończy na drużynie U19. W sumie tyski klub trenuje około 150 zawodników. Logo Studio Król pojawi się na przodzie koszulek meczowych wszystkich zespołów.

– Grupy młodzieżowe są fundamentem na którym powinniśmy budować klub. Przed naszymi juniorami stawiamy określone cele. Chciałbym, żeby w przyszłym sezonie drużyna U17 zagrała w Centralnej Lidze Juniorów. Już dwa lata temu zespół  prowadzony przez Sebastiana Idczaka, Sebastiana Kokoszkę i Piotra Mrozka był bardzo blisko wywalczenia awansu. Grali tam wtedy zawodnicy, którzy teraz są w kadrze pierwszego zespołu, m.in. bracia Biegańscy, Kacper Piątek czy Michał Staniucha. To najlepiej pokazuje, że inwestowanie w młodzież się opłaca. Cieszymy się, że firma Studio Król została naszym sponsorem i mam nadzieję, że wspólnie będziemy mogli tworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju naszej młodzieży. – dodaje Leszek Bartnicki,prezes KP GKS Tychy S.A.


Źródło  : http://gkstychy.info/pilka/