Przejdź z browarem na Ty nocą.

 


W sierpniu Tyskie Browary Książęce zapraszają do zwiedzania nocą. To wyjątkowa szansa, by poznać świat warzonych tu piw pod niebem usłanym gwiazdami. Zabytkowe budynki w zupełnie innym świetle, tajemnicze historie i legendy opowiadane w ciemnościach to coś, czego nie można ominąć w czasie sierpniowych weekendów.

Nawet najbardziej wyczerpujący opis przewodnika, nie jest w stanie oddać niepowtarzalnego klimatu, który towarzyszy nocnemu zwiedzaniu. Magiczne miejsce, pełne zakamarków i ciekawostek, w którym piwo warzy się nieprzerwanie od blisko 400 lat, nocą przybiera zupełnie inne oblicze. Podróż w czasie, po kilkusetletnim kompleksie pełnym industrialnych wnętrz i budowli, dostarczy turystom wielu emocji. Spotkanie z historią i tajemnicami browaru zostanie tu uzupełnione o możliwość przyjrzenia się z bliska procesowi warzenia. Na zakończenie, jak zawsze czeka na zwiedzających zabytkowy pub i degustacja świeżego piwa Tyskie Gronie prosto z browaru.

Nocne zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych będzie organizowane w sierpniu w piątki i soboty w godzinach: 21:00, 21:30, 22:15, 22:45. Cena biletu to 35 zł. Tyskie Browary Książęce zapraszają do nocnego zwiedzania tylko tych, którzy skończyli 16 rok życia. Więcej szczegółów oraz rezerwacja wejść na stronie www.zwiedzbrowar.pl.


Źródło : https://www.kp.pl/