Paweł Lisiński z GKS Futsal Tychy powołany do reprezentacji U-19 na MME.

 


Paweł Lisiński z tyskiej drużyny futsalowej został powołany do reprezentacji U-19, która do będzie się przygotowywać na konsultacjach szkoleniowych, które w dniach 12-17 sierpnia zorganizowane zostaną w Toruniu.

Kadra dowodzona przez trenera Łukasza Żebrowskiego szykuje się na historyczne, pierwsze mistrzostwa Europy U19, które już za niecały miesiąc rozpoczną się w Rydze. Polacy zagrają w fazie grupowej kolejno z Rosją, Portugalią i Łotwą. Do półfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

KADRA U-19 NA KONSULTACJE SZKOLENIOWE W TORUNIU (12-17 SIERPNIA 2019)

  • bramkarze:Krzysztof Iwanek (Rekord Bielsko-Biała), Patryk Puzio (Clearex Chorzów), Tomasz Warszawski (Legia Warszawa).
  • rozgrywający: Bartosz Borowik, Konrad Jekiełek (obaj FC Toruń), Michał Groń, Patryk Pietyra (obaj Rekord Bielsko-Biała), Jakub Konon (ostatnio Helios Białystok), Maksymilian Lewandowski (TAF Toruń), Paweł Lisiński (GKS Futsal Tychy), Mateusz Matlęga, Piotr Matras (obaj BSF Bochnia), Janusz Okuniewski, Jakub Raszkowski (obaj Constract Lubawa), Paweł Piór (Dragon Bojano).


Źródło : https://www.futsal-polska.pl/