TSP II Podbeskidzie – GKS II Tychy na inaugurację Haiz 4 ligi.

 


Pojedynek drugich garniturów przyjdzie nam obejrzeć w Dankowicach, a to wszystko za sprawą startu nowego sezonu Haiz 4 ligi.

W ubiegłym roku „Trójkolorowi” udanie rozpoczęli rozgrywki zwyciężając Polonię Łaziska Górne 1:0, tym razem naszym rywalem będzie drużyna spod Klimczoka , a co za tym idzie emocji i w tym starciu nie powinno zabraknąć.

Podopieczni trenera Adriana Oleckiego, podobnie z resztą jak GKS Tychy, w próbie generalnej powalczyli o awans do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski. „Górale” pewnie pokonali LKS Ligota 4:0, a na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Wania oraz Kukuła i Gąsiorek.

Tyszanie natomiast odprawili z kwitkiem GTS Bojszowy, aplikując przeciwnikowi cztery bramki przy jednej straconej, a swój dorobek strzelecki poprawili kolejno Staniucha, Wróblewski, Rutkowski i Bojarski. – Puchar Polski miał rozwiać moje wątpliwości odnośnie składu, ale niestety  po tym meczu pozostało więcej pytań niż odpowiedzi. Mimo wszystko jestem pozytywnie nastawiony do inauguracyjnego pojedynku i jako drużyna będziemy walczyć o dobry początek sezonu i komplet punktów – powiedział trener Tomasz Wolak.

Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia obu „jedenastek” z poprzedniego sezonu, to bilans ten przemawia minimalnie na naszą korzyść – remis 2:2 na wyjeździe i wygrana 1:0 na własnym terenie.

Spotkanie TSP II Podbeskidzie – GKS II Tychy odbędzie się w sobotę  10 sierpnia o godzinie 11:00 na boisku LKS Ligota.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/