Prezentacja tyskich hokeistów w sobotę.

 


To będzie „Trójkolorowa” sobota. Na Stadionie Miejskim na kibiców czekają nie tylko piłkarskie emocje. Przed spotkaniem GKS Tychy – Odra Opole przed obiektem powstanie miasteczko hokejowe. Mistrzowie Polski będą czekać na fanów już od godziny 16.

Kibice będą mieli okazję zagrać z Mistrzami Polski w unihokeja, zdobyć autograf oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Hokeiści osobiście zaproszą na mecze Ligi Mistrzów, a w kasie Stadionu Miejskiego będzie można kupić karnety. Na najmłodszych czekają również inne atrakcje przygotowane przez GKS Tychy, fundację MultiIntegra i ośrodek „Kibice Razem”. Partnerem wydarzenia jest również Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach, które przygotuje specjalny punkt i niespodzianki dla fanów.

Głównym punktem będzie jednak prezentacja drużyny przed występami w Lidze Mistrzów.W przerwie ligowego spotkania na murawie przed kibicami wystąpią zawodnicy i sztab szkoleniowy. Fani zobaczą również koszulki w których podopieczni Andrei Gusowa będą wystepować w tegorocznej edycji CHL.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/