„Przybora na 102” Magda Umer i Mumio – V LOGOS FEST.

 


Teatr Mały – 19 maja 2019 r., godz. 18.30
bilety : 45 – 65 zł

Miejskie Centrum Kultury w Tychach, organizator V edycji LOGOS FEST – Tyskiego Festiwalu Słowa zaprasza na dowcipny i momentami wzruszający teatralno-muzyczny koncert „Przybora na 102” w wykonaniu Magdy Umer i Mumio w towarzystwie muzycznego tria, co gwarantuje ucztę teatralno-słowno-muzyczną, pełną dynamiki i różnorodności.

To aktualnie najciekawszy program oparty na tekstach z Kabaretu Starszych Panów, projekt przygotowany na 102 urodziny Jeremiego Przybory, patrona tegorocznej edycji LOGOS FEST. Na scenie pojawią się trzy artystyczne temperamenty – Jeremiego Przybory, Magdy Umer i Mumio. Postaci ujmują wrażliwością i szczerością, a teksty Przybory są przeplatane irracjonalnymi zabawami słownymi i improwizacjami spod znaku Mumio, do których jakże udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer. Wszystko pięknie, z dużym wdziękiem powiedziane i zaśpiewane.

Pomimo dużej dynamiki i różnorodności, jest w spektaklu wewnętrzna harmonia i porządek, jakaś lekkość i radość.

„Przybora na 102” będzie zwieńczeniem Gali Finałowej LOGOS FEST – Tyskiego Festiwalu Słowa, podczas którego wręczone będą nagrody w turnieju IV Otwartych Mistrzostwa Tychów w Scrabble oraz Turnieju Recytatorskiego.
Wystąpią:
Magda Umer
Mumio w składzie:
Jadwiga Basińska
Dariusz Basiński
Jacek Borusiński
Zespół muzyczny w składzie:
Wojciech Borkowski
Tomasz Drozdek (Mumio)
Maciej Szczyciński

Reżyseria: Magda Umer i Mumio

ORGANIZATOR:
MCK Tychy
CZAS TRWANIA:
120 min.
BILETY:
w cenie 45 zł przedsprzedaż do 5 maja, 65 zł cena regularna od 6 maja do nabycia w kasie Teatru Małego oraz w kasie MCK Tychy
REZERWACJA MIEJSC W KASIE TEATRU:
tel. 32 227 36 17. Odbiór zarezerwowanych biletów – najpóźniej 14 dni przed wydarzeniem.
UWAGA!
Impreza gościnna – karty „Aktywni 60 plus” oraz „3 + liczna rodzina” nie są honorowane.

Źródło : https://teatrmaly.tychy.pl/