Debata o współczesnym sporcie z udziałem GKS Tychy.

 


„Współczesny rynek sportu w Polsce: organizacja i marketing imprez sportowych” to temat debaty, która odbędzie się na Stadionie Śląskim. Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet Ekonomiczny we współpracy ze spółką Stadion Śląski w Chorzowie.

II Debata Koła Naukowego „Ekonomia Sportu”, działającego przy Katedrze Ekonomii na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbędzie się 21 maja br. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Stadionu Śląskiego (wejście na stadion od strony obiektów treningowych przez recepcję pawilonu sportowo-hotelowego). Wstęp jest bezpłatny.

Tematem debaty będzie „Współczesny rynek sportu w Polsce: organizacja i marketing imprez sportowych”. W dyskusji udział wezmą przedstawiciele biznesu sportowego wśród których znajdują się:
•    Barbara Świderska – Prezes zarządu Grupa DE
•    Grzegorz Bednarski – Prezes Tyski Sport S.A.
•    Michał Budny – Właściciel Efekt Sport, Członek Komisji Szkolenia Podokręgu Zabrze
•    Krzysztof Klimosz – Prezes spółki Stadion Śląski
•    Marcin Herra – Prezes Zarządu Arena Operator

Moderator debaty: dr Artur Grabowski – adiunkt w Katedrze Ekonomii Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z praktycznymi aspektami organizacyjnymi, finansowymi i marketingowymi koniecznymi do przygotowania oraz przeprowadzenia różnych imprez sportowych na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym.

Debata stanowić ma ponadto formę podsumowanie drugiego roku działalności Koła Naukowego „Ekonomia Sportu”, którego opiekunem jest dr Artur Grabowski.

Stadion Śląski w ramach podjętej współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach jest współorganizatorem wydarzenia.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/