Wielka Muzyczna Pomoc już 27 kwietnia w Mediatece.

 


Wielka Muzyczna Pomoc, czyli impreza charytatywna odbędzie się 27.04.2019 w Tyskiej Mediatece. Od godziny 14:00 już będzie można wejść w wir zabaw i atrakcji. Witając gości organizator oraz konferansjer zaproszą zgromadzonych na wspólne szukanie słodyczy pochowanych po obiekcie. Następnie odbędzie się pokaz magiczny a zaraz po nim pokaz szkoły tańca „Dance Don’t Wait” podczas którego zobaczymy klasyczne tańce wykonane przez dzieci i młodzież.

Po tych dwóch pokazach zacznie się zabawa dla najmłodszych! Malowanie twarzy, rozbijanie piniaty wypełnionej słodkościami, zawody rodzinne a podczas tego wszystkiego będzie można wyjść na zewnątrz aby pozjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni oraz poskakać na dmuchańcach. Obok „dmuchańców” będzie pokaz FRISBEE tyskiej drużyny CLAWS.
W środku w tym czasie będzie można skorzystać ze SPA na dłonie przygotowanego przez zakład kosmetyczny TIANDE, a także SPA na twarz przygotowane przez miłe panie z ORIFLAME.
Obok tych stoisk będą odbywać się loterie z fantastycznymi nagrodami. Fotobudka czynna dla każdego a dla najmłodszych MALOWANIE TWARZY.
Do tego jeszcze będzie można zobaczyć jak budowane z balonów są różne kształty.
Następnie odbędzie się pokaz I pomocy przeprowadzonego przez Związek Harcerstwa Polskiego z 18 TDHS „TEMPLARIO” z przejmującymi scenami dzięki którym oglądacze lepiej zapamiętają jak można uratować innego człowieka. Także pokaz sztuk walki formacji GWARDIA.
Zaraz potem szkoła tańca „Stage ART” pokaże nam jak dzieci i młodzież potrafi tańczyć breakdance oraz hip-hop.
Od godziny 19:00 zgromadzeni będą zapraszani na górną część mediateki, czyli sala koncertowa Aukso gdzie otwierając drugą część imprezy, tym razem muzyczną, na deski sceny wyjdzie sam organizator by podziękować zgromadzonym i wręczyć podziękowania osobom zaangażowanym w to wydarzenie.
Po tym odbędą się koncerty 3 kapel.
1. Beta Julia (alternatywny rock)
2. Mantra (hard rock / akustycznie)
3. Black Pin (blues)
Planowany koniec imprezy przewidziany jest na godzinę 21:30.
Podczas całego wydarzenia zbierane będą pieniądze do puszek kwestarskich które będą dostępne u wolontariuszy. Zbieramy na Kingę Czyżewską która cierpi na: zez pionowy, niedorozwinięcie kości, niedosłuch, zarażona bakterią pałeczki ropy błękitnej w narządach słuchowo-oddechowych. Każdy grosz się liczy na rehabilitacje oraz leki.
Organizatorem akcji jest Marcin Gołka.
Trzydziestolatek z Tychów który od kilku lat związany jest z organizowaniem imprez (w tym charytatywnych) oraz muzyką (założyciel i lider tyskiego zespołu Paganda). Mąż który jest ojcem dwójki dzieci.