Pasmo sportowych sukcesów tyskiego policjanta.

 


Sierż. szt. Marek Chrapkiewicz, reprezentujący tyską komendę w XIV Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Judo, stanął na podium ze złotym medalem. Początek roku dla tyskiego policjanta to pasmo sportowych sukcesów. Na swoim koncie ma 5 medali, a mamy dopiero początek roku.

Sierż.szt. Marek Chrapkiewicz, na co dzień pełni służbę w Zespole do spraw Przestępczości Nieletnich w Tychach. Sporty walki trenuje od 2000 roku. Najpierw Judo, następie Ju- Jitsu sportowe, a teraz BJJ. Jest współzałożycielem Fundacji Sportowe Poruszenie, w której pełni m.in. rolę trenera. Nieustannie jest zawodnikiem klubu Gwardia Bielsko-Biała w judo oraz  BASTIONU Tychy w BJJ.

Łącznie od początku roku tyski policjant ma na swoim koncie 5 medali.

  • Reprezentując Komendę Miejską Policji w Tychach sierż. szt. Marek Chrapkiewicz zajął  1 miejsce w kategorii 90 kg w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Judo, które odbyły się 28 lutego 2019r. w Katowicach.
  • Dwa 3 miejsca w Pucharze Polski Ju-Jitsu w konkurencji Fighting Senior Men -85kg oraz konkurencji  Ne-Waza No Gi Senior MEN -85kg. Zawody te odbyły się 2 lutego 2019r. w Jeleniej Górze
  • Dwa 3 miejsca  w VIII Ogólnopolskim Turnieju No GI i GI kat. -88kg. Zawody te odbyły się 9 lutego 2019r. w Dzierżoniowie.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w realizacji sportowej pasji.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/