Cennik karnetów i biletów na rundę wiosenną.

 


Sprzedaż wejściówek na mecze piłkarzy GKS Tychy w rundzie wiosennej sezonu 2018/19 Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w poniedziałek, 25 lutego. Wiosną tyszanie rozegrają przy Edukacji 6 spotkań.

Ceny karnetów na rundę wiosenną:
– normalny: 79 zł
– ulgowy: 39 zł
– młynowy normalny: (sektory T, U, W, Z): 55 zł (po spełnieniu warunków)
– młynowy ulgowy: (sektory T, U, W, Z): 27 zł (po spełnieniu warunków)
– osoby niepełnosprawne: 39 zł
– dzieci do 13 lat: 0 zł

Osoby posiadające karnety tylko na rundę jesienną 2018/19 będą miały prawo do zachowania swoich miejscówek do niedzieli 10 marca. Po tym terminie nieprzedłużone miejscówki trafią do ogólnej sprzedaży. Prolongaty będzie można dokonać zarówno online, jak i w punkcie kasowym.

Karnety będzie można zakupić tylko na sektory: A-F, M-P, T-W.

Osoby, które nie posiadają jeszcze karty kibica GKS Tychy lub jej ważność dobiega końca, a będą chciały zakupić karnet na rundę wiosenną będą zmuszone do wyrobienia takiej karty, ponieważ jest ona nośnikiem karnetu. Koszt to 5 zł, karta jest ważna trzy lata i można ją wyrobić w kasie Stadionu Miejskiego Tychy. UWAGA! W dniu meczu nie będzie możliwości wyrobienia karty kibica!

Ceny pojedynczych biletów w kasach oraz w Internecie:
– normalny: 14 zł
– ulgowy: 7 zł
– młynowy normalny (sektory T, U, W, Z): 10 zł (po spełnieniu warunków)
– młynowy ulgowy (sektory T, U, W, Z): 5 zł (po spełnieniu warunków)
– dzieci do 13 lat: 0 zł

Ceny biletów, które będą obowiązywać w nadchodzących miesiącach pozostaną na tym samym poziomie, co podczas jesiennych meczów. Bilet normalny będzie kosztował zatem 14 złotych, a ulgowy proporcjonalnie 7 zł. Ceny wejściówek na sektory młynowe także pozostają niezmienne – 10 oraz 5 złotych.

Podobnie jak w ubiegłej rundzie tyski klub uhonoruje kibiców, którzy z sektorów „młynowych” swoim żywiołowym dopingiem niosą piłkarzy do kolejnych zwycięstw. Każdy kto przyjdzie na mecz ubrany w barwy klubowe (np. szalik, koszulka, bluza) i będzie chciał zakupić wejściówkę na jeden z sektorów „młynowych” (T, U, W, Z), będzie mógł nabyć taki bilet lub karnet w specjalnych promocyjnych cenach. Weryfikacja będzie następowała przy wejściu na obiekt.

Wejściówki ulgowe przysługują:
– uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej
– emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz posiadaczom karty Aktywni 60 plus
– osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
– posiadaczom karty 3+ Liczna Rodzina – dla każdego członka rodziny

Sprzedaż internetowa na stronie bilety.gkstychy.info rozpocznie się w poniedziałek, 25 lutego o godz. 12:00 i potrwa do piątku, 15 marca godz. 23:59.

Sprzedaż stacjonarna w kasie Stadionu Miejskiego przy ul. Edukacji rozpocznie się dokładnie tydzień później, w poniedziałek 4 marca o godz. 12:00.

Godziny otwarcia kas:
04.03 – 08.03 (poniedziałek – piątek) godz. 12:00 – 18:00
11.03 – 15.03 (poniedziałek – piątek) godz. 12:00 – 18:00
16.03 (sobota) godz. 13:00 – 18:00 (czynne oba punkty kasowe)

W rundzie wiosennej, podobnie jak w poprzednich latach przedsprzedaż w kasie przy ul. Edukacji będzie rozpoczynała się na trzy dni przed dniem meczu i kończyła w dniu poprzedzającym spotkanie. W tych dniach punkt kasowy będzie czynny w godz. 12:00-18:00. Sprzedaż internetowa na kolejny mecz będzie rozpoczynała się w następnym dniu po zakończeniu poprzedzającego meczu domowego. W dniu meczowym oba punkty kasowe będą otwierane na pięć godzin przed rozpoczęciem spotkania.

Zachęcamy do kupna biletów w przedsprzedaży stacjonarnej oraz w Internecie, celem uniknięcia kolejek.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/