Łukasz Grzeszczyk w GKSie Tychy do 2021 roku.

 


Trwająca już cztery lata gra Łukasza Grzeszczyka dla GKS Tychy będzie miała ciąg dalszy. 31-letni kapitan Trójkolorowych – w przededniu wyjazdu na zimowe zgrupowanie do Spały – parafował nowy kontrakt, dzięki któremu będzie występował przy Edukacji 7 do 30 czerwca 2021 roku.

Wychowanek Narwi Ostrołęka przygodę z tyskim klubem rozpoczął w rundzie wiosennej sezonu 2014/15, przychodząc wówczas z Sandecji Nowy Sącz. Dotychczas w zielono-czarno-czerwonej koszulce rozegrał 117 meczów ligowych, w których zdobył 33 bramki.

Do tego dorobku dołożył także 4 spotkania w rozgrywkach Pucharu Polski i strzelił w nich2 gole. W trakcie rozgrywek 2016/17 objął funkcję kapitana drużyny, którą pełni do dziś.

– Łukasz jest ważnym zawodnikiem w naszym zespole, kapitanem, dlatego cieszymy się, że udało nam się porozumieć w kwestii przedłużenia kontraktu. Jego dotychczasowe bramki i asysty oraz rola, jaką pełni na boisku dały nam wiele pozytywnych emocji, dlatego wierzymy, że w dalszym ciągu będzie kontynuował dobrą oraz skuteczną grę w Tychach – mówi Krzysztof Bizacki, dyrektor sportowy GKS Tychy.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/