Murapol buduje kolejne mieszkania w Tychach.

 


Grupa Murapol rozpoczęła sprzedaż kolejnych mieszkań realizowanych w ramach wieloetapowej inwestycji Murapol Śląskie Ogrody. Do sprzedaży trafiły właśnie 73 lokale: od kompaktowych kawalerek o powierzchni 27 mkw. po nieco bardziej przestronne, ponad 59-metrowe cztery pokoje. Harmonogram zakłada, że nowe mieszkania będą gotowe w II kwartale 2020 roku.

Tychy, ulica Żorska. To właśnie pod tym adresem wzniesie się 6-kondygnacyjny budynek mieszkalny, a w nim 73 nowe mieszkania o powierzchni od 27 do ponad 59 mkw. Będą to zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe. Wszystkie lokale na piętrach będą posiadały balkony lub tarasy, z kolei mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Na osiedlu pojawi się zieleń, elementy małej architektury oraz plac zabaw.

Projekt inwestycji powstał w należącej do holdingu Murapol pracowni Murapol Architects Drive Sp. z o.o. Prace mają ruszyć już wkrótce (II kwartał 2019 r..), a przekazanie mieszkań nabywcom zaplanowano z kolei na II kwartał 2020 r.

Nowe mieszkania w Tychach, podobnie zresztą jak pozostałe inwestycje z „oferty 2 000”, wyposażone zostaną w Home Management System, czyli rozwiązanie umożliwiające zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania.
Dotychczas, w pierwszym i drugim etapie osiedla Grupa oddała do użytkowania 188 lokali mieszkalnych. W trzecim etapie inwestycji do sprzedaży trafiło już 360 mieszkań zaprojektowanych w dwóch budynkach, z których ponad połowa znalazła już nabywców. Aktualnie, w kolejnej puli lokali trzeciego etapu, komercjalizowane są 73 mieszkania w budynku trzecim.

Osiedle Murapol Śląskie Ogrody usytuowane jest w południowej części miasta. Lokalizacja inwestycji zapewnia widok na Las Pszczyński oraz niewielką odległość parków Jaworek, Suble i Miejskiego, a także Jeziora Paprocańskiego. W pobliżu znajdują się główne drogi komunikacyjne oraz dworzec PKP, z którego co kilkanaście minut kursują pociągi umożliwiające połączenia z pozostałymi miastami konurbacji górnośląskiej.


Źródło : http://www.nieruchomosci.egospodarka.pl/