Cztery medale zawodników MOSM Tychy w halowych mistrzostwach Śląska w lekkiej atletyce.

Cztery medale: 3 złote i brązowy zdobyły zawodniczki tyskiego MOSM podczas halowych mistrzostw Śląska w lekkiej atletyce, które odbyły się w czeskiej Ostrawie. Wszystkie trofea zostały okraszone rekordami życiowymi.

Oliwia Ślusarczyk była pierwsza w skoku w dal juniorek młodszych (5 m 42 cm), Karina Sofińska w kategorii U-20 wygrała skok w dal (555 cm) oraz trójskok (12 m). Natomiast Karolina Kozik była trzecia w biegu na 2000 m juniorek młodszych.

Czwarte miejsce na 200 m to osiągnięcie Daniela Żaczka. Tymczasem w Brzeszczach wystartował Dawid Wójcik i po raz trzeci w tym roku poprawił rekordy klubu w skoku w dal (6 m 12 cm) i w biegu na 60 m (7,57 sek).