64 minuty Edgara w meczu Kirgistanu z ZEA.

Reprezentacja Kirgistanu przegranym dopiero po dogrywce meczem 1/8 finału Pucharu Azji ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, zakończyła swój premierowy udział w tej imprezie. Przeciwko gospodarzom turnieju wystąpił zawodnik GKS Tychy, Edgar Bernhardt, który zszedł z boiska w 64. minucie gry.

Kirgizi po raz kolejny przeciwstawili się faworytowi. Do rozstrzygnięcia pełnego dramaturgii spotkania potrzebne było dodatkowe 30 minut, bowiem w pierwszej minucie doliczonego czasu gry gola na wagę remisu strzelił dla Kirgistanu Tursunali Rustamov. W dogrywce szansy z jedenastu metrów nie zmarnował jednak Ahmed Khalil, dzięki czemu to gospodarze ostatecznie wygrali 3:2 i awansowali do ćwierćfinału.

Edgar Bernhardt wystąpił we wszystkich czterech spotkaniach Pucharu Azji, w każdym z nich wychodząc w podstawowym składzie.