Występ Edgara Bernhardta w spotkaniu Kirgistan – Korea Płd 0:1

Reprezentacja Kirgistanu rozegrała swoje drugie spotkanie podczas Pucharu Azji, w którym uległa Korei Południowej 0:1. 76 minut w zespole debiutującym na tej imprezie zaliczył pomocnik GKS Tychy, Edgar Bernhardt.

Podopieczni Alexsandra Krestinina podobnie, jak w pierwszym pojedynku z Chinami również i w meczu z Koreą Południową byli bliscy wywalczenia historycznego punktu. Ostatecznie jednak bramka Koreańczyka w końcówce pierwszej połowy pozwoliła podopiecznym Paulo Bento zgarnąć trzy punkty.

Ostatnie spotkanie grupy C Kirgizi rozegrają 16 stycznia, a ich przeciwnikiem będą Filipiny. Do 1/8 finału rozgrywek awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy i cztery zespoły z trzecich miejsc z najlepszym bilansem.