Warsztaty teatru fizycznego z Teatrem OdRuchu w ramach TBK.

 


Teatr Mały – 21 grudnia 2018 r., godz. 18:00

WARSZTATY TEATRU FIZYCZNEGO z twórcami Teatr OdRuchu

Zapraszamy wszystkich chętnych (młodzież od 13 lat i dorosłych) bez względu na poziom zaawansowania na warsztaty tańca fizycznego z elementami aktorstwa prowadzone przez twórców spektaklu „Linoleum” Teatr OdRuchu zrealizowanego w ramach Tyskiego Banku Kultury Monikę Szydłowiecką i Michała Czornego.

W ramach zajęć poznamy zagadnienia teatru fizyczny i tańca współczesnego – zwłaszcza Polską Technikę Tańca Współczesnego oraz połączymy te formy z aktorstwem dramatycznym.

Wstęp wolny, obowiązują wcześniejsze zapisy:
alina.bachara@mck.tychy.pl

Ograniczona liczba miejsc, jeżeli warsztaty będą się cieszyć dużym zainteresowaniem, odbędą się dwa bloki 90 minutowe.

O prowadzących:
Tyszanie Monika Szydłowiecka, instruktor teatralny, animator kultury i aktorka z zamiłowania wraz z Michałem Czornym aktorem (absolwentem AST WTT w Bytomiu) są założycielami Teatru OdRuchu, złożonego z dorosłych aktorów Autorskiego Teatru Ruchu WAMPA i studentów AST WTT w Bytomiu.

Teatr OdRuchu

Jesteśmy nieformalną grupą teatralną, która powstała we wrześniu 2016 roku, na swoim koncie mamy jedną produkcję – spektakl „Deklaracja 6888”. Pomysłodawcami i założycielami teatru OdRuchu są Michał Misza Czorny i Monika Szydłowiecka. Łączymy ze sobą różne formy sceniczne – taniec, ruch, słowo. Skład zespołu aktorskiego tworzą wieloletni aktorzy Autorskiego Teatru Ruchu WAMPA z Tychów oraz studenci Wydziału Teatru Tańca AST (dawna PWST) w Krakowie. Nasze sztuki mówią o tym co ważne, aktualne i ponadczasowe.


Źródło : http://umtychy.pl/