VI Pchli Targ.

 


Pasaż Kultury Andromeda – 16 grudnia 2018 r., godz. 14.00

Sześć lat temu zrodził się w naszych głowach pomysł, aby stworzyć wydarzenie, będące idealną przestrzenią dla lokalnych artystów, którzy tworzą wspaniałe rękodzieła i tych, którzy mają masę ciekawych przedmiotów, chcących je sprzedać i wesprzeć potrzebujące zwierzaki. Pchli Targ jest świetną okazją do spotkania się, porozmawiania, napicia herbaty czy kawy i miłego spędzenia czasu. Wszyscy wiemy na czym polega Pchli, a my nie chcielibyśmy by było to zwyczajne targowisko. W zeszłym roku udało się nam wszystkim zdać egzamin z empatii na pięć, a czworonogi dostały masę ciepła ludzkich serc. W tym roku mamy nadzieję przynajmniej powtórzyć ten sukces!

Walczymy o szóstkę i tylko wspólnymi siłami możemy to osiągnąć!

Zapraszamy wszystkich na VI Pchli Targ!

PCHLI TARG to możliwość kupienia lub sprzedania dosłownie wszystkiego. Można się również wymieniać. Nie ważne czy sam coś produkujesz, szyjesz, rzeźbisz, malujesz, tworzysz w kartonie czy lepisz babeczki. Możesz nawet zbierać znaczki i je wystawić. Właściwie możesz wystawić zawartość szafy, nie potrzebne rzeczy lub coś co zalega Ci w domu. Szafę też możesz przynieść.

Pchli Targ jest też okazją do zatrzymania się na chwilę. Porozmawiania, napicia się herbaty, spotkania z przyjaciółmi. W miłym towarzystwie, zakupy stają się przyjemnością, a udzielająca się atmosfera, pozwoli na spędzenie tej przedświątecznej niedzieli z radością. Naszą radością jest pomagać wam – opróżnić szafy, a zwierzakom – napełnić miski!

Jak co roku organizujemy zbiórkę dla Przystani Ocalenie – przytuliska dla koni i innych zwierząt.
Zwierzaki, które nie znalazły domu lub zostały porzucone, zwierzęta niepełnosprawne, często staruszki obciążone różnego rodzaju chorobami. Są pod opieką dobrych ludzi, którzy na co dzień walczą o to, żeby zapewnić im godną opiekę. Niestety, lista potrzeb i związanych z nimi kosztów z dnia na dzień się wydłuża.

Podczas Targu do puszek będziemy zbierać przede wszystkim fundusze. Można też przynosić karmę dla zwierząt, biszkopty i przysmaki dla psich staruszków, środki czystości (płyny do mycia podłóg, papierowe ręczniki).

Chcesz wystawić swoje rzeczy na Pchlim?
Wyślij zgłoszenie na tematpchlitarg@gmail.com
W mailu podaj swoje imię, nazwisko i numer telefonu, nazwę stanowiska i przykłady rzeczy, które chcesz wystawić.
Koszt stanowiska – 30 zł (lub więcej;), całość przeznaczamy na Przystań Ocalenie. Jako organizatorzy nie czerpiemy żadnych korzyści finansowych z organizacji targu.
Liczy się kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.


Źródło : http://umtychy.pl/