Napastnik Górnika Zabrze przeniesie się do Tychów ?

 


Marcin Urynowicz może już w styczniu zmienić barwy klubowe. Zainteresowany wypożyczeniem piłkarza Górnika Zabrze jest bowiem pierwszoligowy GKS Tychy.

22-letni napastnik nie cieszy się w tym sezonie zbyt dużym zaufaniem Marcina Brosza. Ten stawia na niego bardzo rzadko, o czym najlepiej świadczą liczby Urynowicza, który podczas całej rundy spędził na placu gry zaledwie 416 minut. Jego dorobek w pierwszym zespole Górnika zamyka się na golu i asyście.
Jako, że podczas okresu przygotowawczego napastnik spisywał się bardzo dobrze, to jego obecną formę można uznać za mocno rozczarowującą. Piłkarz otrzymuje mało szans, a jeśli już gra, to zazwyczaj ich nie wykorzystuje.
Efekt? Dziś najlepszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie Urynowicza do klubu, w którym ten mógłby się odbudować i zyskać pewności siebie. Takim miejscem może dla niego zostać właśnie GKS Tychy.
Jak udało się nam dowiedzieć od Krzysztofa Bizackiego, doradcy zarządu tyskiego klubu, przy Edukacji szukają piłkarza, który podniósłby konkurencję w napadzie przed rundą wiosenną. Na czele listy życzeń GKS-u znajduje się właśnie Urynowicz.

Źródło : http://pilkanozna.pl/