Konkurs : „Drzewko Bożonarodzeniowe”.

 


Jak powinna wyglądać idealna tyska choinka? Jednokolorowa czy barwna? Bogato czy subtelnie zdobiona? A może powinna zawierać jakieś lokalne akcenty? W tym roku postanowiliśmy oddać Tyskie choinki do dyspozycji Tyszanom, dlatego ogłaszamy Konkurs „Drzewko Bożonarodzeniowe” skierowany do tyskich placówek kulturalno-oświatowych, tj. przedszkoli, szkół podstawowych, liceów, klubów osiedlowych czy młodzieżowych domów kultury położonych na terenie naszego miasta.

Jesteśmy ciekawi pomysłowości i kreatywności. Przygotujmy się na ozdobienie 12 choinek podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, które już 14 grudnia staną na Placu Baczyńskiego i zostaną oddane w ręce uczestników konkursu.

Zgłoszenia do 6 grudnia do godziny 12.00 w Miejskim Centrum Kultury w Tychach lub elektronicznie, na adres  agata.nosal@mck.tychy.pl .

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Miejskie Centrum Kultury w Tychach ul. Bohaterów Warszawy 26 i koordynator konkursu: Agata Nosal,  agata.nosal@mck.tychy.pl , tel. 32 327 02 90 w. 25.


Źródło : http://kultura.tychy.pl/