Sparing tyskiego GKS-u z MFK Frýdek-Místek 7 grudnia.

 


Piłkarze GKS Tychy rozegrają w tym roku jeszcze dwa mecze Fortuna 1 Ligi – domowe z GKS Katowice i wyjazdowe z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Później czeka ich okres roztrenowania przed przerwą zimową, który potrwa do 15 grudnia, a w tym czasie tyszanie rozegrają jeden mecz sparingowy.

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza w piątek, 7 grudnia o godz. 12:00 zmierzą się z przedstawicielem czeskiej MSFL ligi (III poziom rozgrywkowy), MFK Frýdek-Místek. Spotkanie, w którym szansę otrzymają zawodnicy GKS, którzy jesienią rozegrali mniejszą liczbę minut oraz prawdopodobnie kilku testowanych graczy, odbędzie się na sztucznym boisku przy stadionie MFK we Frýdku-Místku.

Oba zespoły spotkały się ze sobą już podczas letnich przygotowań, kiedy to przebywający na zgrupowaniu w Valašském Meziříčí Trójkolorowi wygrali 4:0. W ósmej obecnie drużynie MSFL występuje były gracz GKS Tychy, Adam Varadi.

Tyscy piłkarze zimowe urlopy rozpoczną 15 grudnia i potrwają one do 15 stycznia. W tym czasie każdy z zawodników będzie realizował indywidualne rozpiski treningowe przygotowane przez sztab szkoleniowy. Pełny plan przygotowań tyszan do rundy wiosennej opublikujemy w najbliższym czasie.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/