Tyskie Targi Aktywnej Kobiety.

 


Takiego wydarzenia jeszcze w Hali Sportowej Tychy nie było! Już 24 listopada będziemy świadkami Tyskich Targów Aktywnej Kobiety. Wydarzenie skierowane jest do osób, które nie lubią spędzać czasu w domu, dbają o kondycję swojego ciała, a także lubią poznawać nowych ludzi!

Całość rozpocznie się o godzinie 9:00, a na gości wydarzenia czekać będą różne atrakcje i oferty. Również na tych najmłodszych. Ci będą mogli miło spędzić czas w Klubie Malucha, a te nieco starsze podszlifować swoje umiejętności języka niemieckiego podczas warsztatów prowadzonych przez Szkołę Językową TippTopp. Oprócz tego na stoiskach i w czasie pokazów będzie można przekonać się o formach aktywności dla kobiet (i nie tylko!) dostępnych w naszym mieście. Fitness, badminton, hokej, piłka nożna czy sztuki walki? Każdy znajdzie coś dla siebie!

Gośćmi specjalnymi będą prawdziwe ambasadorki kobiecej aktywności, związane z naszym regionem. Weronika Nowakowska – wicemistrzyni świata i brązowa medalistka Mistrzostw Świata 2015 w biathlonie, trzykrotna olimpijka, Joanna Jochemczyk – finalistka Miss Polski 2015, Miss Globe Poland 2016, a także reprezentantka Polski na konkursie Miss Tourism Queen International 2016 w Chinach oraz Alicja Pyszka-Bazan, wielokrotna reprezentantka Polski w Bikini Fitness.

– W Tychach jest dużo aktywnych osób, tworzących świetne inicjatywy dla naszych mieszkańców. Postanowiliśmy zorganizować targi, na których ci niezdecydowani będą mogli się przekonać o mnogości różnych form spędzania wolnego czasu, które często są tuż obok Nas – mówi Dawid Kołodziejczyk, prezes Kobiecego Klubu Sportowego Polonia Tychy. – W naszym klubie zawsze  stawialiśmy na kobiety i tak jest również tym razem. Pokażemy z pomocą naszych gości, że rodzina czy obowiązki nie są przeszkodą w dbaniu o siebie. Wręcz przeciwnie – przekonuje.

Tyskie Targi Aktywnej Kobiety potrwają do godziny 15:00.

Swoje oferty przedstawiać będą m.in. FitCurves, Viking Crossfit, BuggyGym, FitPapu, KKS Polonia Tychy, Atomówki GKS Tychy, sekcja zapaśnicza MOSM Tychy, Oyama Karate, Oriflame, szkoła językowa TippTopp, Klub Malucha fundacji MultiIntegra.