Najlepsze Polskie 30′ w Klubie Wilkowyje MCK.

 


15 listopada o godz. 19.00 zapraszamy na pokaz krótkich metraży Najlepsze Polskie 30′ (Zestaw II) w Klubie Wilkowyje MCK.

Przed nami Najlepsze Polskie 30′ Zestaw II, a co za tym idzie cztery nagradzane polskie produkcje z plejadą najlepszych aktorów.

PROGRAM

1. Ja i mój tata (reż. Aleksander Pietrzak) 30 min.
2. Nazywam się Julita (reż. Filip Dzierżawski) 28 min.
3. Baraż (reż. Tomasz Gąssowski) 30 min.
4. Więzi (reż. Zofia Kowalewska) 18 min.

Więzi, krótkometrażowy dokument Zofii Kowalewskiej, który podbił świat i znalazł się na oscarowej shortliście, Ja i mój tata – zabawny i wzruszający film Aleksandra Pietrzaka z rewelacyjnymi rolami Łukasza Simlata i Krzysztofa Kowalewskiego, Baraż Tomasza Gąssowskiego, czyli najlepszy aktorski krótki metraż Warszawskiego Festiwalu Filmowego oraz Nazywam się Julita – poruszający film z Aleksandrą Konieczną i Martą Ścisłowicz w reżyserii Filipa Dzierżawskiego, reżysera głośnego dokumentu Miłość – to polskie perełki krótkiej formy, które trafią do kin już 20 kwietnia!

II zestaw Najlepszych polskich krótkich metraży to cztery krótkie filmy, cztery różne światy i cała paleta emocji. Nie zabraknie okazji do wzruszeń, śmiechu i refleksji. Z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie! Zestaw III pokażemy już 13 grudnia o godz. 19.00 w Klubie Wilkowyje MCK.

Wstęp wolny.

Klub Wilkowyje MCK, ul. Szkolna 94, tel. 32 227 26 22/691 770 344, klub@mck.tychy.pl