Przejdźmy na TY w Tyskich Browarach Książęcych.

 


W listopadzie i grudniu Tyskie Browary Książęce zapraszają na zwiedzanie, które łączy. Wspólna wizyta w browarze oznacza 30-procentową zniżkę na bilet wstępu dla drugiej osoby. Do przechodzenia na TY z browarem w towarzystwie bliskich i przyjaciół Tyskie zachęca od wtorku do niedzieli do końca roku.

Nikt nie wie tyle o przechodzeniu na TY, co Tyskie, ulubione piwo Polaków, przy którym spotykają się od pokoleń, zamieniając dystans na bliskość i otwartość. Teraz jeszcze łatwiej będzie przejść na TY z miejscem, w którym Tyskie warzone jest od niemal 400 lat. Oferując zniżkę na drugi bilet, Tyskie Browary Książęce otwierają się na wszystkich, którzy chcą dzielić się wrażeniami w czasie zwiedzania i łączyć rozmową przy najświeższym piwie Tyskie. Od teraz browar jest otwarty dla gości również w niedziele, dzięki czemu więcej osób będzie mogło skorzystać z promocji.

– Wizyta w Tyskich Browarach Książęcych to bliskie spotkanie z czterowiekową tradycją warzenia piwa Tyskie – mówi Marta Andreasik, młodszy kierownik ds. komunikacji zewnętrznej Kompanii Piwowarskiej. – Ponieważ Tyskie od lat łączy ludzi, warto na taką wycieczkę zabrać kogoś bliskiego. Ta druga osoba dostanie od nas 30-procentową zniżkę na swój bilet – dodaje.

Przejdźmy na TY w Tyskich Browarach Książęcych to część szeroko zakrojonej kampanii marki Tyskie, która ma zachęcać Polaków do otwierania się na innych oraz budowania relacji.

Tyskie Browary Książęce to matecznik Tyskiego, które jest wzorem polskiego lagera i od lat ulubionym piwem Polaków, oraz Książęcego, marki piwnych specjalności czerpiącej z aktualnych trendów oraz pasji i doświadczenia tutejszych browarników.

Tyskie Browary Książęce stoją otworem przed zwiedzającymi. Szczegółowy program, godziny zwiedzania oraz możliwość rezerwacji biletów dostępne są na stronie: http://zwiedzbrowar.pl, a więcej informacji znajduje się na profilu browaru na Facebooku: https://www.facebook.com/mtbk.


Źródło : https://www.kp.pl/