Narodowa oprawa meczu GKS Tychy – Odra Opole.

 


11 listopada w naszym kraju to święto szczególne. W tym roku obchodzimy okrągłą, 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W związku z tym szczególną, narodową oprawę będzie miało piątkowe spotkanie 18. kolejki Fortuna 1 Ligi na Stadionie Miejskim Tychy, w którym piłkarze GKS zmierzą się z Odrą Opole.

Tyscy zawodnicy w piątkowym (09.11) spotkaniu, które będzie pierwszym rozegranym awansem już z rundy wiosennej, przy Edukacji 7 podejmą dziesiąty obecnie zespół Fortuna 1 Ligi, Odrę Opolę. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 20:45, a tuż przed nim klub i stowarzyszenie kibiców GKS Tychy „Tyski Fan” zapewni wyjątkową, narodową oprawę.

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości na murawie tyskiego stadionu zostanie rozwinięta okolicznościowa, stumetrowa biało-czerwona flaga, którą wyprowadzą m.in. przedstawiciele szkółek partnerskich GKS Tychy. Po wyjściu zespołów na boisko zostanie odegrany również Mazurek Dąbrowskiego.

Przedsprzedaż biletów na to spotkanie prowadzona jest na stronie www.bilety.gkstychy.info, a także w kasie Stadionu Miejskiego.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/