MaxCom sponsorem sekcji piłki nożnej i hokeja na lodzie na kolejny sezon.

 


Jeden z liderów w Europie pod względem sprzedanych telefonów nadal będzie wspierał GKS Tychy. Firma MaxCom została sponsorem sekcji piłki nożnej i hokeja na lodzie na kolejny sezon. Logo MaxCom będzie widoczne na Stadionie Miejskim oraz Stadionie Zimowym w Tychach.

– Cieszymy się, że firma Maxcom ma udział w rozwoju tyskiego sportu. Jako prezes lokalnej firmy o globalnym zasięgu wiem, jak ważne są ambitne cele i konsekwentne dążenie do ich realizacji. Dlatego od lat wspieramy naszych sportowców i wspólnie cieszymy się z ich sukcesów – mówi Arkadiusz WiluszPrezes Maxcom.

– Aktywność fizyczna, to w końcu nieodłączny element zdrowego stylu życia. Taką postawę promujemy wspierając lokalne drużyny, motywując naszych pracowników oraz wprowadzając na rynek wielofunkcyjne akcesoria sportowe– dodaje Arkadiusz Wilusz, prezes Zarządu MaxCom S.A.

– To nasz trzeci rok współpracy z firmą Maxcom – bardzo dziękuję Panu Prezesowi Wiluszowi za jego zaufanie oraz okazane wsparcie. Z każdym kolejnym sezonem rozwijamy naszą współpracę o kolejne elementy marketingu sportowego. Jest nam niezmiernie miło, że firma o globalnym zasięgu widzi sens w budowaniu swojej marki, jej rozpoznawalności razem z GKS Tychy. Dołożymy wszelkich starań, aby Maxcom został z nami przez kolejne sezony– zaznacza Grzegorz Bednarski, prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

Maxcom posiadając 15 letnie doświadczenie, jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją oraz ciągłym udoskonalaniem urządzeń telekomunikacyjnych, głównie telefonów komórkowych GSM,aparatów telefonicznych przewodowych i bezprzewodowych, radiotelefonów PMR typu walkie-talkie, oraz nawigacji satelitarnych GPS.

Od 2017 roku firma Maxcom jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Należy aktualnie do liderów w Europie pod względem liczby sprzedawanych aparatów telefonicznych komórkowych oraz tradycyjnych, ich nowoczesnego wyglądu oraz zaawansowanych funkcji i technologii.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/