Wernisaż wystawy „Tyskie Spacery Fotograficzne”.

 


Pasaż Kultury Andromeda – 18 października 2018 r., godz. 19:00 – 25 listopada 2018 r., godz. 21:00

Tyskie Spacery Fotograficzne – wernisaż wystawy w dolnym holu i slide show (pokaz zdjęć) w sali projekcyjnej.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne prezentuje zdjęcia wykonane przez uczestników czwartego sezonu Tyskich Spacerów Fotograficznych. Na wystawie znajdą się zdjęcia 25 autorów.

W tym roku fotografowano w centrum Katowic (czerwiec), szukano sztuki w przestrzeni Tychów (lipiec), eksperymentowano ze światłem i długimi czasami naświetlenia podczas nocnego spaceru, podczas którego jeżdżono po mieście specjalnym autobusem PKM Tychy (sierpień) oraz przemierzano miasto szlakiem od ronda do ronda (wrzesień).

Spacery to nie tylko wspólne poszukiwanie ciekawych kadrów, rozmowy pasjonatów i nowe znajomości oraz trwający kilka dni żywot zdjęć w mediach społecznościowych. Tradycyjnie organizatorzy umożliwiają konfrontację zdjęć z dokonaniami innych autorów, zachęcają do przemyślanej selekcji wykonanego materiału i jego publicznej prezentacji.

Projekt jest współfinansowany przez   Miasto Tychy , w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych. Patronat: Twoje Tychy,   Nowe Info ,   Redakcja Silesiakultura ,   eTychy.org – Tychy ,   tychy.info   i   Tychy Press Photo . Partner: Fuji Film Tychy. Wystawie towarzyszyć będzie drukowany folder z najlepszymi pracami.

Za wielką pomoc w wyborze zdjęć dziękujemy fotografowi   Rafał Klimkiewicz , którego uwagi były dla nas niezwykle cenne.

Więcej informacji o działalności stowarzyszenia znajdziecie na   www.ttf.tychy.pl

Wystawa potrwa do 25 listopada. Wstęp na pokaz i na wystawę jest wolny.


Źródło : http://umtychy.pl/