Optyk Brilliant przedłużył umowę sponsorską z GKS Tychy.

 


Przez kilka ostatnich miesięcy przygotowali kilka dedykowanych akcji dla kibiców i wspierali finał akcji „Edkukujemy na 7”. W trakcie spotkań mają oko na sędziego i dokładnie przyglądają się zawodnikom. Optyk Brilliant nadal będzie grał w drużynie sponsorów GKS Tychy. Reklama firmy będzie pojawiać się w trakcie meczów rozgrywanych na Stadionie Miejskim i Zimowym w Tychach.

– Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wspierać GKS Tychy w kolejnym sezonie, jest to już drugi rok naszej współpracy. Kibicujemy naszym zawodnikom, jesteśmy związani z GKS Tychy i z Tychami od wielu lat. Życzę klubowi wielu sukcesów i cieszę się, że możemy uczestniczyć i wspierać ten projekt- mówi Robert Wieczorek, Optyk Brilliant.

Teraz współpraca będzie zakrojona na jeszcze większą skalę. W poprzednim sezonie na kanale GKS Tychy TV pojawił się cykl „Poznajmy się lepiej” w której klub przybliżał sylwetkę nowych zawodników. W najbliższych tygodniach pojawi się nowa wersja pt. „Przyglądamy się naszym”

– Drugi sezon współpracy z firmą Optyk Brilliant jest najlepszym dowodem na to, że można z powodzeniem budować swoją kampanię marketingową wokół GKS Tychy. W tym roku poszerzamy naszą współpracę o dodatkowy content w kanałach digitalowych, w szczególności w telewizji klubowej – kibice będą mogli przyjrzeć się lepiej naszym zawodnikom wspólnie z marką Optyk Brilliant. Bardzo dziękuję Panu Robertowi Wieczorkowi za zaufanie oraz kolejny sezon owocnej współpracy- dodaje Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Firma posiada własną szlifiernie szkieł. Dzięki temu są one dopasowane do oprawek i można je odebrać już po godzinie. Klienci mogą również zbadać wzrok, a personel doradzi w wyborze soczewek, a nawet wykona jedyne i niepowtarzalne okulary. OPTYK BRILLIANT można odwiedzić w Tychach, przy ul. Grota Roweckiego 64/31A(obok przystanku).

 


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/