KAT & Roman Kostrzewski w Underground Pub.

 


Underground Pub – 13 października 2018 r., godz. 19:00

Bilety w cenie 40 zł przedsprzedaż i 50 zł w dniu koncertu dostępne
–   Going.
https://goingapp.pl/evt/1812822/kat-roman-kostrzewski-w-underground-pub-tychy
–   biletyna.pl
https://biletyna.pl/event/KAT-ROMAN-KOSTRZEWSKI-Underground-Pub-Tychy-e82322.html#buy
– Ticketmaster Polska
https://www.ticketmaster.pl/event/8183
– Empik, Saturn, Mediamarkt

KAT i Roman Kostrzewski to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo.
Po okresie konfliktów w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na bazie niezbywalnych praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie ich dotychczasowej pracy twórczej, swoimi kompozycjami, współkompozycjami i tekstami Romana Kostrzewskiego.
Muzycy mając za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne na największych polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania, goszczenie na tych samych deskach scenicznych z Metallicą, Iron Maiden, Motorhead, Hanoi Rocks itd. określili go mianem KAT & Roman Kostrzewski.
Charyzma Romana Kostrzewskiego I Irka Lotha jako muzyków i instrumentalistów, Romana Kostrzewskiego jako autora tekstów w połączeniu z doskonałymi gitarzystami pozwoliła na kontynuację artystycznej drogi pod nowym szyldem i z okazałą akceptacją Fanów, co owocuje wieloma koncertami w kraju i zagranicą.


Źródło : http://umtychy.pl/