Bad Boys pierwszym liderem Tyskiej Ligi Futsalu.

Za nami inauguracja sezonu 2018/2019. Podczas dwóch dni nie brakowało emocji i zaskakujących wyników. Największą sensacją jest falstart jaki zanotował zanotował Mistrz TLF – Piwkarzyki. Piwosze przegrali oba swoje mecze w tym klasyk z Bad Boys 0:1. To spotkanie zapowiadało się najciekawiej i rzeczywiście tak było. Zgromadzona publika obejrzała kapitalne widowisko, które trzymało w napięciu do ostatnich sekund. Gola na wagę 3 punktów na 40 sekund przed końcem meczu zdobył Adrian Szlosarek, ale największy wkład w zwycięstwo miał bramkarz BB – Adam Borowski. Popularny „Borówa” dwoił się i troił, a w sukurs dwukrotnie przychodziła mu poprzeczka. Więcej z gry mieli Piwkarzyki, jednak to Boysi w ostatniej minucie meczu z zimną krwią wykorzystali gapiostwo przeciwnika, wykorzystując dobrze wykonany rzut rożny.

Dla ekipy Bad Boys to był bardzo udany weekend, bowiem w sobotę pokonali Hapoel Beer Kebab 2:1, dzięki czemu zgarnęli w weekend komplet punktów. Podobnie jak w spotkaniu z Piwkarzykami tak i w pojedynku z HBK, „Źli Chłopcy” 3 oczka zapewnili sobie golem z końcówki meczu, a autorem trafienia z 39 minuty był Michał Piotrowski.

Dobry start nowego sezonu ma za sobą GKS Futsal Tychy U-18, który w pierwszym meczu nowego sezonu najpierw rozbił Piwkarzyków aż 4:0, a dzień zremisował z Matadorem 3:3.

Historyczne zwycięstwo w debiucie odniósł beniaminek The Naturat, który pokonał Matadora 3:2. Drugi z beniaminków – Królewscy musieli uznać wyższość Piłkarskich Emerytów wysoko przegrywając 2:7.

Podczas pierwszego weekendu od razu doczekaliśmy się walkowera. Zespół Jesion nie uzbierał kadry na niedzielny mecz z Hapoelem i wynik został zweryfikowany jako 5:0 na korzyść HBK. W pierwszej kolejce Jesiony podzieliły się punktami z FCA remisując 2:2.