Bilety na Śląską Jesień Gitarową.

 


Od 21 do 27 października odbywał się będzie w Tychach XVII Międzynarodowy Festiwal „Śląska Jesień Gitarowa” i Konkurs Gitarowy im. J. E. Jurkowskiego. Już w tym tygodniu będzie można kupić bilety na festiwalowe koncerty.

Organizator festiwalu, czyli Miejskie Centrum Kultury, zapowiada 18 muzycz‑ nych wydarzeń w programie tegorocz‑ nej Jesieni, w których weźmie udział 69 artystów, w tym trzy polskie orkiestry. W gronie muzyków, spotkania z którymi powinny w październiku wypełnić salę Mediateki, znajdują się m.in. Marek Pa‑ sieczny, Rolf Lislevand, European Guitar Quartet, Brasil Duo czy projekt Ponte Vecchio z udziałem Avi Avitala, Chena Reissa, Łukasza Kuropaczewskiego i Davida Adorjana.

Od środy, 5 września będzie można kupić bilety na festiwalowe koncerty. Dostępne one będą w sieci Ticketma‑ ster, czyli m.in. w tyskim empiku i Me‑ dia Markt (d. Saturn) oraz na stronie internetowej www.ticketmaster.pl. Po‑ dobnie jak przy poprzednich edycjach, bilety na inaugurację i finał Jesieni kosztować będą 50 zł, a na pozostałe koncerty – 30 zł.


Źródło : TYSKI Informator Samorządowy NR 34/561