Wiesz coś na temat zdarzenia lub rozpoznajesz osobę ze zdjęć ? Powiadom policję.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży w jednym ze sklepów na al. Bielskiej. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w dniu 30 czerwca 2018r. w jednym ze sklepów na al. Bielskiej w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-35 lat, szczupła budowa ciała, jasne włosy. Ubrany w bluzę koloru niebiesko-szarego i spodnie koloru zielonego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/