Karolina Naja z brązowym medalem Mistrzostw Świata w czwórkach.

Polska czwórka w składzie: Karolina Naja, Helena Wiśniewska, Anna Puławska i Katarzyna Kołodziejczyk zdobyły brązowe medale w wyścigu na 500 metrów podczas kajakarskich mistrzostw świata w Montemor.

Po 250 metrach Karolina Naja, Helena Wiśniewska, Anna Puławska i Katarzyna Kołodziejczyk zajmowały czwarte miejsce (45.963). Przed nimi znajdowały się wówczas: Nowozelandki (45.518), Białorusinki (45.748), a także Węgierki (45.853).

W drugiej części rywalizacji polska czwórka wyprzedziła ekipę z Białorusi i zakończyła zmagania na trzecim miejscu z czasem 1:34.568.

Wygrały Węgierki: Anna Karasz, Erika Medveczky, Danuta Kozak i Dora Bodonyi (1:33.761). Na drugim stopniu podium stanęły Nowozelandki: Lisa Carrington, Aimee Fisher, Kayla Imrie i Caitlin Ryan (1:33.771).

Podczas mistrzostw Europy 2018 Polki w tej konkurencji były piąte. W Belgradzie zaprezentowały się wtedy: Dominika Włodarczyk, Puławska, Naja i Kołodziejczyk. W składzie polskiej czwórki na czempionat w Montemor-o-Velho Dominikę Włodarczyk zastąpiła Wiśniewska, a Naja zmieniła pozycję i została szlakową tej osady. Dwukrotna medalistka igrzysk olimpijskich w 2018 roku wróciła do sportu po urodzeniu dziecka.