Paweł Zmarlak ponownie w GKS Tychy.

 


Po latach na parkiet przy Piłsudskiego powraca grający niegdyś w barwach GKS Tychy na pozycji skrzydłowego Paweł Zmarlak.

Paweł reprezentował barwy tyskiego klubu w sezonie 2008/2009. Później na wiele związał się z innym śląskim klubem Dąbrową Górniczą. Klub po wielu latach gry w pierwszej lidze awansował do ekstraklasy. Jednak ostatnie dwa lata spędził w GTK Gliwice również zaliczając awans do ekstraklasy. W minionym sezonie w 26 meczach spędził na parkiecie EBL średnio 17 minut,  notując średnio 2,8 pkt; 3,6 zbiórek i 1,7 asyst. W nowym sezonie postanowił wrócić na zaplecze ekstraklasy i związać się ponownie z GKS Tychy.
– znamy się z trenerem Tomaszem Jagiełką bardzo dobrze. Widział dla mnie miejsce w swojej drużynie i tym zainteresował mnie współpracą. Wiem, że klub jest dobrze zorganizowany co również miało ogromny wpływ na podjęcie decyzji o dołączeniu do GKS – powiedział po podpisaniu kontraktu Paweł Zmarlak. Witamy ponownie w GKS Tychy i życzymy sukcesów na parkietach pierwszej ligi.


Źródło : http://gkstychy.info/kosz/