Multikino Tychy z biletami za 15 złotych przez cały tydzień.

 


13 lipca w Multikinie Tychy zostanie wprowadzony nowy cennik biletów. Od teraz widzowie za każdy film 2D z repertuaru Multikina zapłacą jedyne 15 zł!

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina przy al. Jana Pawła II 16/18 w Tychach mają tę samą, stałą cenę – czyli 15 zł. Za seans 3D widz będzie musiał uiścić opłatę za okulary, podobnie z fotelami VIP – przy ich wyborze także będzie wymagana dopłata.

Multikino Tychy to trzeci po Multikinie w Katowicach i Zabrzu multipleks na Śląsku, który oferuje swoim klientom najniższą, stałą cenę biletów przez cały tydzień.

Wizyta w kinie to rozrywka, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków w każdym wieku. Jestem przekonana, że nowa, atrakcyjna cena pozwoli widzom jeszcze częściej odwiedzać Multikino – mówi Martyna Dzierkacz, dyrektor Kompleksu Kinowego Multikino Tychy. – Przed nami mnóstwo ciekawych premier, dlatego liczymy, że nasza oferta cennikowa przypadnie do gustu nie tylko wiernym widzom Multikina, ale także i pozostałym kinomanom.

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć już dziś w kasie Multikina Tychy, przez www.multikino.pl oraz aplikację Multikino na telefon.

13 lipca po 14 latach przerwy na ekrany Multikina zawita uwielbiana na całym świecie superrodzinka, której każdy członek ma supermoc. „Iniemamocni 2” wkraczają do akcji, by w zupełnie nowych okolicznościach rozprawić się z groźnymi złoczyńcami. Miłośnicy kina o mocnych nerwach powinni wybrać się na „Sicario 2: Soldado” z mroczną rolą Benicio del Toro (premiera 20 lipca). Idealną pozycją międzypokoleniową, która zapewni doskonałą rozrywkę od wnuczki po dziadka, będzie „Mamma Mia: Here We Go Again!” z plejadą gwiazd w rolach głównych: Meryl Streep, Pierce Brosnan i Colin Firth (premier 27 lipca). Fani marvelowskiego uniwersum koniecznie muszą zobaczyć kontynuację „Ant-Man i Osa”. „Mission Imposible – Fallout” to z pewnością gradka dla tych, którzy od lat śledzą losy niezniszczalnego Ethana Hunta (w tej roli Tom Cruse; premiera 10 sierpnia). Rodzinne wyjście do kina w wakacje nie może odbyć się bez „Krzysiu, gdzie jesteś?”, czyli filmowej ekranizacji jednej z najpiękniejszych historii dla dzieci o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach (premiera 17 sierpnia).