Opisz trasę, wygraj kasę.

 


Miłośników wycieczek rowerowych zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszą trasę rowerową w woj. śląskim. Jedyne, co trzeba zrobić, to przekonać organizatora, że to właśnie twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie „to coś”! Oceniana będzie nie sama trasa, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

Jeżeli chodzi o formę pracy, to może być to mapa z opisem trasy, tekst do dwóch stron formatu A4 (.doc lub .pdf), zdjęcia lub materiał filmowy Twojego autorstwa.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy naszego województwa w wieku od 15 do 115 lat, a proponowana trasa rowerowa powinna znajdować się w większości w obrębie województwa śląskiego. Konkurs nie jest ograniczony tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych, tematem pracy może być dowolna, ulubiona trasa. Praca może być napisana w języku polskim lub angielskim.

Najwyżej oceniona praca zostanie nagrodzona kwotą 1000 złotych, zaś laureat drugiej nagrody otrzyma 500 zł. Prace konkursowe należy wysyłać do 2 sierpnia 2018 r. na adres mailowy: konkurs@clicktrans.pl. W temacie maila należy wpisać: Moja trasa rowerowa. Więcej informacji i regulamin na stronie organizatora konkursu Cliktrans.pl.


Źródło : TYSKI Informator Samorządowy NR 26/553