Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło w trzech sklepach na terenie miasta. W toku postępowania uzyskano zgodę prokuratora na opublikowanie wizerunku mężczyzny, który może posiadać informacje na temat tych zdarzeń.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło w sklepach przy ul. Budowlanych, Kościuszki oraz Skośnej w Tychach. W toku postępowania uzyskano zgodę prokuratora na opublikowanie wizerunku wyszczególnionego mężczyzny, który może w tej sprawie posiadać istotne informacje.

Rysopis:

Mężczyzna wiek z wyglądu około 25-30 lat, wzrostu około 175 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę z kapturem lub szarą bluzę z kapturem.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć i mogą pomóc policjantom w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt e-mailowy kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub telefoniczny 32 325 63 39 lub 112.Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/