„Jurassic World: Upadłe Królestwo” w tyskim Multikinie.

 


Sukces, przygoda i przerażenie – Multikino zaprasza na jedną z bardziej oczekiwanych premier tego roku. Już od 8 czerwca na ekranach pojawi się „Jurassic World: Upadłe Królestwo”. W zupełnie nowej odsłonie widzowie zobaczą dobrze znane postaci z poprzedniej części oraz jeszcze bardziej przerażające gady…

Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują same poradzić sobie w dżungli. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory. Kiedy naukowcy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy. Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


KINÓWKI.pl