Prezentmarzeń w Tychach.

 


Podążając za najnowszymi trendami i potrzebą punktów bezpośrednich wychodzimy do naszych klientów otwierając kolejne punkty w różnych miastach – mówi Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

W ostatnim czasie nowy lokal handlowy sieci otwarto w centrum handlowym Gemini Park w Tychach. Nowo otwarte stoisko mieści się na poziomie 1 tyskiego centrum handlowego, w sąsiedztwie takich marek jak Yes, Rossmann, Smyk, Pepco, Itaka czy Rainbow Tours.

– Niewątpliwym atutem wszystkich naszych punktów jest możliwość skorzystania z profesjonalnej porady wyspecjalizowanych konsultantów, którzy na stoisku pomagają dobrać odpowiedni podarunek dopasowany do wieku, zainteresowań czy marzeń odbiorcy, aby każdy mógł wybrać prezent w pełni dostosowany do oczekiwań i spełnić marzenia – dodaje Grzegorz Rożalski.

Do tej pory serwis Prezentmarzeń otworzył miejsca sprzedaży w największych polskich centrach handlowych takich jak: Arkadia w Warszawie, Magnolia Park we Wrocławiu czy w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi, a także kilkunastu innych galeriach handlowych na terenie naszego kraju.

– Prezenty w formie przeżyć są coraz bardziej popularne w Polsce. Chęć podarowania upominku, który na długo pozostanie w pamięci to główny powód, dla którego szukamy oryginalnych pomysłów i wybieramy prezenty w formie emocji – podkreśla przedstawiciel sieci.

Prezentmarzen.com to działający na rynku od 2009 roku serwis internetowy. Pierwszy punkt został otwarty w listopadzie 2014 roku w poznańskim City Center (dzisiejsza Avenida), później sieć zaistniała w warsawskiej Arkadii. Prezentmarzeń sukcesywnie rozwija stacjonarną sieć sprzedaży. W planach jest wejście m.in. do Forum Gdańsk.


Źródło : https://retailnet.pl/