Utrudnienia ruchu na ul. Borowej w Tychach od dnia 15.05.2018 r.

 


Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach uprzejmie informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną od wykonawcy prac drogowych na ulicy Borowej w Tychach od dnia 15 maja 2018 r. do odwołania zamknięty będzie odcinek tej ulicy od skrzyżowania z ulicą Jaśkowicką do wjazdu na teren garaży. W związku z powyższym:

Autobusy linii 2 po obsłudze przystanku Osiedle „K” oraz linii 254 po obsłudze przystanku Osiedle „R” pojadą ulicami Stoczniowców i Legionów Polskich w kierunku przystanku zastępczego na ulicy Legionów Polskich (przed rondem) następnie skręcą na rondzie w prawo w ulicę Myśliwską i dalej pojadą ulicą Nową zgodnie ze swoją właściwą trasą. Autobusy nie będą obsługiwać przystanków JaśkowickaŻwaków Borowa I oraz Żwaków Myśliwska.

Autobus linii 128 po obsłudze przystanku Osiedle „K” pojedzie ulicami Stoczniowców i Legionów Polskich w kierunku przystanku zastępczego na ulicy Legionów Polskich (przed rondem) po czym po dokonaniu nawrotu na rondzie pojedzie swoją właściwą trasą od przystanku Żwaków Legionów. Autobus nie będzie obsługiwał przystanków JaśkowickaŻwaków Borowa IŻwaków Myśliwska oraz Żwaków Kościół.

Autobusy linii Sz1 i 291 po obsłudze przystanku Żwaków Borowa II pojadą ulicami Jaśkowicką, Stoczniowców i Legionów Polskich w kierunku przystanku zastępczego na ulicy Legionów Polskich (przed rondem) po czym po dokonaniu nawrotu na rodzie pojadą swoją właściwą trasą od przystanku Żwaków Legionów. Autobusy nie będą obsługiwać przystanków Żwaków Myśliwska oraz Żwaków Kościół.

Autobus linii S po obsłudze przystanku Borowa Szkoła pojedzie ulicami Jaśkowicką, Stoczniowców, Legionów Polskich, po czym włączy się na swoją trasę od przystanku Żwaków Rondo. W kierunku przeciwnym po obsłudze przystanku Żwaków Nowa skręci w prawo w ulicę Myśliwską następnie ulicami Legionów Polskich, Stoczniowców i Jaśkowicką z obsługą wszystkich przystanków na trasie objazdu, dalej pojedzie zgodnie ze swoją właściwą trasą. Autobus nie będzie obsługiwał przystanku Żwaków Myśliwska.

Autobus linii Paprocany 2 w kierunku Wilkowyj po obsłudze przystanku Żwaków Nowa skręci w prawo w ulicę Myśliwską następnie ulicami Legionów Polskich, Stoczniowców i Jaśkowicką z obsługą wszystkich przystanków na trasie objazdu, dalej pojedzie zgodnie ze swoją właściwą trasą. Analogicznie autobus pojedzie w kierunku przeciwnym. Autobus nie będą obsługiwać przystanku Żwaków Myśliwska.


Źródło : https://www.mzk.pl/