Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Tychach.

 


Spotkajmy się w Tychach!

Michał Gramatyka Wicemarszałek Województwa Śląskiego zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Spotkajmy się 12 maja na Placu Baczyńskiego w Tychach. Zapraszamy od godziny 15.00 do 21.00. Czekają warsztaty, pokazy i konkursy. Wstęp wolny!

Atrakcje dla rodzin

Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji. Zapraszamy całe rodziny do odwiedzenia Mobilnego Planetarium, a po ciekawych sensach skorzystajcie z najbliższymi z Fotobudki. Dzień zakończymy pokazem mappingu 3D na budynku Kina Andromeda. O Wasze apetyty zadba Food Truck Team.

Dotknij Innowacji

W Innowacyjnym Miasteczku Zabaw znajdziecie drukarkę 3D, weźmiecie udział w warsztatach i pokazach robotyki, a także spróbujecie lodów przyszłości. Znajdziecie tu także Kino 7D, Małego Plażowicza oraz Akademię Szalonych Naukowców. Jeśli marzycie o locie poza ziemską orbitę, zapraszamy na symulację lotów kosmicznych.

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich mamy dla was również konkursy z nagrodami. W tym wyjątkowym dniu będziecie mieli okazję wygrać vouchery do tunelu aerodynamicznego w Katowicach.

Świetna zabawa pod sceną

Wspaniałą zabawę uświetni występ gwiazdy, znanej z przebojów takich jak “Konik na biegunach” czy “Dmuchawce, latawce, wiatr” – Urszuli oraz gość specjalny – “Pan gadżet”, czyli Zbyszek Urbański.

Spotkajmy się na Placu Baczyńskiego, w sobotę, 12 maja w godzinach od 15.00 do 21.00.

Wstęp wolny! 

Darmowe wycieczki

Dodatkowo o godzinie 12 i 13 zapraszamy mieszkańców i mieszkanki województwa na wycieczkę po najciekawszych projektach dofinansowanych z RPO WSL, organizowaną w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zwiedzicie Browar Obywatelski w Tychach i Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji w Kaniowie. Zapisy pod poniższymi linkami:

12 maja, 12:00 :

https://rpo.slaskie.pl/czytaj/wycieczka_1_po_najciekawszych_projektach_12052018

12 maja,13:00:

https://rpo.slaskie.pl/czytaj/wycieczka_2_po_najciekawszych_projektach_12052018