Z Nysą Kłodzko w środę.

Kolejna koszykarska środa czeka nas w hali przy Piłsudskiego. Tym razem tyszanie gościć będą o godz. 19.00 Zetkamę Doral Nysę Kłodzko.

Mecz w pierwszej rundzie w Kłodzku nie należał do udanych w wykonaniu GKS. Zwłaszcza pierwsza kwarta, w której tyszanie zdobyli tylko cztery punkty. Nasi koszykarze co prawda gonili wynik jednak pomimo dobrej czwartej kwarty zabrakło czasu i ostatecznie GKS przegrał w Kłodzku 59:56.Najwięcej punktów dla tyskiego zespołu zdobył Dawid Słupiński notując 15 oczek. Pomimo tego, że Nysa fatalnie spisuje się na wyjazdach to o zwycięstwo nie będzie łatwo. Zetkama posiada w swoich szeregach kilku nieprzewidywalnych zawodników, którzy potrafią napsuć krwi najlepszym w tej lidze. Obecnie Nysa zajmuje czternaste miejsce w tabeli z 37 punktami. Tyszanie na miejscu szóstym z 45 punktami. Emocji nie powinno zabraknąć.

Początek środowego meczu w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego o godzinie 19:00. Bilety w cenie 5 zł (jedynie dla pełnoletnich panów) oraz 1 zł (jedynie dla pełnoletnich pań)  będzie można kupić godzinę wcześniej.
Zapraszamy na kolejny domowy mecz sezonu 2017/18!