Bramka tyskiego pomocnika w meczu reprezentacji U16 Polski z Mołdawią.

W pierwszym z dwóch meczów towarzyskich rozgrywanych w Mołdawii, reprezentacja Polski U-16 pokonała swoich rówieśników 3:1. Jedną z bramek dla biało-czerwonych zdobył pomocnik GKS Tychy, Jan Biegański.

Niespełna 16-letni zawodnik rozegrał pełne spotkanie (grano 2×40 minut) i wpisał się na listę strzelców w końcówce pierwszej połowy, podwyższając prowadzenie drużyny prowadzonej przez Przemysława Małeckiego na 2:0. Ostatnie Polacy wygrali 3:1.

Drugie spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 11.

Mołdawia U-16 – Polska U-16 1:3 (0:2)
0:1 –
 Dudziński (6.)
0:2 – Biegański (40.)
1:2 – Namalovan (43.)
1:3 – Seweryn (62.)

Polska: 12. Bieszczad – 2. Niski (41, 13. Iskra), 20. Krzyżak, 4. Bejger, 3. Seweryn (79, 5. Baran) – 7. Kamiński (71, 17. Boffano), 19. Szelągowski (60, 15. Wędrychowski), 6. Biegański, 10. Zalewski (60, 14. Rybicki), 8. Wahlig (41, 16. Munik) – 9. Dudziński (72, 18. Lukoszek). Trener Przemysław Małecki.