Trwa sprzedaż biletów na mecz GKS Tychy – Stomil Olsztyn.

 


Piłkarze GKS Tychy w najbliższą sobotę, 17 marca o godz. 17:00 zmierzą się w drugim domowym meczu rundy wiosennej na Stadionie Miejskim, ze Stomilem Olsztyn. Już teraz trwa sprzedaż biletów na ten pojedynek oraz karnetów na całą rundę!

Sprzedaż internetowa na stronie bilety.gkstychy.info rozpoczęła się w niedzielę 4 marca i potrwa do piątku 16 marca.

Sprzedaż stacjonarna w kasie przy ul. Edukacji rozpocznie się z kolei w środę, 14 marca.

Harmonogram otwarcia kas:
14.03 – 16.03 (środa – piątek); godz. 12:00 – 18:00 (kasa od strony ul. Edukacji)
17.03 (sobota) godz. 12:00 – 17:00 (oba punkty kasowe)


Ceny biletów obowiązujące na wiosnę, są niższe niż jesienią – bilet normalny kosztuje 12 złotych, ulgowy proporcjonalnie 6 zł. Ceny wejściówek na młyn pozostają bez zmian – 10 oraz 5 złotych. W najbliższych miesiącach nie będzie także obowiązywała droższa opłata za wejściówki w dniu meczu, jednak, żeby uniknąć kolejek zachęcamy do kupna biletów w przedsprzedaży. Klub rezygnuje także z droższych wejściówek na mecze topowe – w tym przypadku meczach z Ruchem Chorzów i Rakowem Częstochowa. Oznacza to, że te spotkania będzie można obejrzeć już od 5 złotych!

Podobnie jak w ubiegłym sezonie tyski klub uhonoruje kibiców, którzy z sektorów „młynowych” swoim żywiołowym dopingiem niosą piłkarzy do kolejnych zwycięstw. Każdy kto przyjdzie na mecz ubrany w barwy klubowe (np. szalik, koszulka, bluza) i będzie chciał zakupić wejściówkę na jeden z sektorów „młynowych” (T, U, W, Z), będzie mógł nabyć taki bilet lub karnet w specjalnych promocyjnych cenach. Weryfikacja będzie następowała przy wejściu na obiekt.

Osoby, które zdecydują się na zakup karnetu będą mogły obejrzeć osiem meczów w cenie sześciu, a najdroższy karnet będzie kosztował 71 złotych. Cena jest nawiązaniem do roku powstania GKS Tychy. W tym przypadku kupując karnet można zaoszczędzić aż 25 złotych, bowiem jeśli kibic chciałby na każdy mecz w rundzie wiosennej nabyć pojedynczy bilet, musiałby wtedy zapłacić 96 zł.

Ceny biletów w kasach oraz w Internecie:
– normalny: 12 zł
– ulgowy: 6 zł
– młynowy normalny (sektory T, U, W, Z): 10 zł (po spełnieniu warunków)
– młynowy ulgowy (sektory T, U, W, Z): 5 zł (po spełnieniu warunków)
– młynowy promocyjny na pierwszy mecz z Chrobrym Głogów: 1 zł
– dzieci do 13 lat: 0 zł

Ceny karnetów na rundę wiosenną 2017/18 (8 meczów w cenie 6):
– normalny: 71 zł
– ulgowy: 36 zł
– młynowy normalny: (sektory T, U, W, Z): 60 zł (po spełnieniu warunków)
– młynowy ulgowy: (sektory T, U, W, Z): 30 zł (po spełnieniu warunków)
– dzieci do 13 lat: 0 zł

Karnety będzie można zakupić na sektory: A-F, M-P, T-W.

Osoby, które nie posiadają jeszcze karty kibica GKS Tychy, a będą chciały zakupić karnet na rundę wiosenną będą zmuszone do jednorazowego wyrobienia takiej karty, ponieważ jest ona nośnikiem karnetu. Koszt to 5 zł, karta jest ważna trzy lata.

Wejściówki ulgowe przysługują:
– uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej
– emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz posiadaczom karty Aktywni 60 plus
– osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
– posiadaczom karty 3+ Liczna Rodzina – dla każdego członka rodziny

W rundzie jesiennej przedsprzedaż w kasie przy ul. Edukacji będzie rozpoczynała się na trzy dni przed dniem meczu i kończyła w dniu poprzedzającym spotkanie. W tych dniach punkt kasowy będzie czynny w godz. 12:00 – 18:00. Sprzedaż internetowa na kolejny mecz będzie rozpoczynała się w następnym dniu po zakończeniu poprzedzającego meczu domowego. W dniu meczowym oba punkty kasowe będą otwierane na pięć godzin przed rozpoczęciem spotkania.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/