Wielkie otwarcie TK MAXX w Gemini Park Tychy.

 


Na ten moment czekali mieszkańcy Tychów! Już 21 marca o g. 9:00 w nowo powstałymcentrum handlowym Gemini Park Tychy otworzy się pierwszy w mieście sklep TK Maxx. Pod jednym dachem klienci znajdą modę damską, męską i dziecięcą, a także obuwie, akcesoria, oraz produkty dla domu od znanych marek i projektantów. Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Dzięki dostawom aż kilka razy w tygodniu, mieszkańcy Tychów i okolic za każdym razem, gdy odwiedzą TK Maxx, będą mogli  upolować nowe markowe perełki.Dzień otwarcia wypełnią również liczne atrakcje oraz konkursy z nagrodami!

Nowa lokalizacja TK Maxxotwiera przed mieszkańcami Tychów nieskończone możliwości. Sklepowe półki już wkrótce wypełnią ubrania od topowych projektantów oraz wyjątkowe dodatki w okazyjnych cenach. Klienci będą mogli zacząć kompletować swoją wiosenną garderobę, ponieważ nie zabraknie zwiewnych spódnic,kwiecistych dodatków, stylowych torebek w modnych odcieniach, męskich marynarek oraz sportowych butów. Z kolei na najmłodszych klientów będzie czekał duży wybór ubrań,  książeczeki zabawek. Niezależnie od wieku – każdy znajdzie w TK Maxx coś dla siebie.

Jak mówi Angelika Bukowska, kierownik sklepu TK Maxx w Tychach:

„Odliczanie do wielkiego otwarcia pierwszego sklepu TK Maxx w Tychach rozpoczęte! Nie możemy się doczekać, kiedy nasi klienci zobaczą co dla nich przygotowaliśmy. Z pewnością nie zabraknie wyjątkowego asortymentu od wielu znanych marek i projektantów z całego świata w okazyjnych cenach. Każda wizyta w naszym sklepie będzie niepowtarzalną okazją do upolowania modowych skarbów, ponieważ nowe produkty trafiają do sklepów nawet kilka razy w tygodniu!”

Dzień otwarcia nowego sklepu TK Maxx to również wiele atrakcji, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych!Wierni fani brytyjskiej sieci  będą mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „Szklana Kula”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania na temat marki, aby wygrać kartęupominkową o wartości 20 zł!

O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu od wielu, modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji.

TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc.

Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl.