Czas na rewanż za porażkę w Kołobrzegu.

W najbliższą sobotę GKS będzie chciał się zrewanżować za jesienną porażkę z Kotwicą. Jednocześnie odnieść pierwsze zwycięstwo nad drużyną z Pomorza.

Dalekiego wyjazdu do Kołobrzegu w październiku tyszanie nie będą wspominać najlepiej. Nie udało się utrzymać prowadzenia po pierwszej kwarcie. Wynik 33:29 do przerwy świadczy o tym, że był to mecz walki okraszony wieloma błędami. Dopiero w drugiej połowie drużyny uporządkowały grę i wyregulowały celowniki. Chociaż gra była wyrównana to nie udało się tyszanom przechylić wyniku na swoją korzyść przegrywając 89:81. Najwięcej punktów dla GKS zdobył Marcin Kowalewski (21 pkt). W ubiegłym sezonie Kotwica dwukrotnie pokonała GKS, więc tyszanie mają szansę na pierwsze zwycięstwo nad przyjezdnymi. Obecnie Kołobrzeg plasuje się na miejscu dziewiątym notując 26 punktów. Tyski zespół jest na miejscu szóstym z 28 punktami. Czy zobaczymy pierwsze zwycięstwo nad Kotwicą w sobotę?

Początek piątkowego meczu w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego o godzinie 19:00. Bilety w cenie 5 zł (jedynie dla pełnoletnich panów) oraz 1 zł (jedynie dla pełnoletnich pań)  będzie można kupić godzinę wcześniej.
Zapraszamy na kolejny domowy mecz sezonu 2017/18!