Big Star w Gemini Park Tychy.

 


Kolejna marka potwierdza swoją obecność w Gemini Park Tychy. Oferta modowa centrum poszerzy się o salon Big Star o powierzchni ok. 170 mkw.

– Gemini Park Tychy wyróżnia się znakomitą lokalizacją. Jest to jeden z bardziej wyczekiwanych przez nas projektów inwestycyjnych z racji zagospodarowania perspektywicznego rynku. Również nowoczesna koncepcja aranżacji centrum pozwala nam zakładać bardzo pozytywny odbiór projektu przez klientów. Doświadczony deweloper jest dla nas gwarancją możliwości realizacji założeń marki odnośnie otoczenia i potencjału lokalizacji sklepu. Otwarcie się w tym centrum jest realizacją konsekwentnego planu inwestycyjnego i kolejnym istotnym krokiem w budowaniu przewagi konkurencyjnej. W obiektach takich jak Gemini Tychy chcemy realizować nasze koncepty aranżacyjne również w oparciu o bardzo ważny trend w postaci interaktywności kanałów sprzedaży. Tym samym odpowiadamy na potrzeby klientów i umacniamy pozycję najsilniejszej i najbardziej rozpoznawalnej marki segmentu jeansowego w Polsce – mówi Mateusz Lesiński, manager ds. najmu w firmie Big Star Limited.

Big Star posiada obecnie ponad 250 sklepów stacjonarnych w kraju i za granicą (min. w Niemczech, na Słowacji czy Węgrzech) i jest najchętniej kupowaną przez Polaków jeansową marką.

– Big Star to znana i ceniona za jakościowy asortyment polska marka. Cieszymy się, że dołączy do tenant mixu Gemini Park Tychy i poszerzy mocną reprezentację atrakcyjnych brandów modowych w naszym obiekcie – komentuje Tomasz Misztalewski, dyrektor centrum handlowego Gemini Park Tychy.

Grono najemców Gemini Park Tychy stworzą m.in. H&M, TK Maxx, CCC, Deichmann, Smyk, Vistula, Wólczanka, Lavard, Ochnik, Divers, 4F, Martes Sport, Triumph, Gatta, Apart, W.Kruk, Briju, delikatesy Piotr i Paweł, Rossmann, HEBE, Empik, Księgarnie Świat Książki, Kolporter, Swiss, Time Trend, Q&Q, RTV Euro AGD, Jysk, KiK, Pepco. Ofertę gastronomiczną centrum stworzy m.in. KFC, restauracja Olimp, Companeros, Cafe de Grano, Lodomania czy Kebab by Olimp. Sektor usługowy będą reprezentować m.in. biura podróży Rainbow Tours, Tui, Itaka, Wezyr Holidays, optyk LuckyLOOK oraz Vision Express, Orange, T-Mobile, Play, Plus, Smart Connect, Nails Fashion E-Smoking World, Pralnia Wicher, Mynia Samochodowa. Ofertę galerii poszerzą najemcy z branży rozrywkowej, jak np. sieć klubów fitness Fabryka Formy.

W Gemini Park Tychy, na powierzchni ponad 36,6 tys. mkw. GLA, znajdzie się ok. 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Proces komercjalizacji obiektu wspiera niezależna firma doradcza Aspenn.


Źródło : http://www.propertynews.pl/