XXVIII PERŁA PAPROCAN : Biegnij Z Nami Dla Świetlikowa.

 


Na każdego uczestnika, który wystartuje w koszulce Stabilio Domy podczas biegu XXVIII PERŁA PAPROCAN w dniu 22.10.2017r. firma przekaże 100 zł na rzecz Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci. Środki te docelowo wesprą „Świetlikowo” Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum dla Dzieci w Tychach. Koszulki są dla każdego z uczestników bez żadnych opłat. Co trzeba zrobić by przyłączyć się do akcji? Wystarczy zapisać się pod adresem mailowym: biegnijznami@stabilio.pl, podając imię i nazwisko, które trzeba będzie potwierdzić przy odbiorze koszulki oraz rozmiar koszulki, w jakiej się pobiegnie. Pełna rozmiarówka w wersji damskiej i męskiej do pobrania na stronie.

Warunki, jakie należy spełnić to:
1. Być uczestnikiem biegu XXVIII PERŁA PAPROCAN
2. Odebrać koszulkę przed startem XXVIII Perły Paprocan, który ma miejsce o godz. 10.00 w dniu 22.10.2017 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w Tychach.
Miejsce odbioru koszulek:
– w dniach 18 – 20 października 2017 r. w godzinach od 11.00 do 17.00 w sklepie SportRun przy ul. Wyszyńskiego 48 w Tychach,
– 21 października 2017 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany,
– w dniu zawodów w Biurze Zawodów w godzinach od 8.00 do 9.30
3. Przebiec w koszulce „Biegnij z nami dla Świetlikowa” cały wybrany przez siebie dystans.
4. Wbiec na metę w koszulce „Biegnij z nami dla Świetlikowa”.
5. Zrobić sobie zdjęcia na tle ścianki promującej akcję.
Regulamin do pobrania na stronie.
Świetlikowo pewnie znacie. Jest to Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum dla Dzieci w Tychach. Wspaniałe miejsce, gdzie podopieczni mają możliwość spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze i pod profesjonalną opieką, a ich rodzice mają chwilę wytchnienia od codziennego zmagania się z nieuleczalną chorobą.

Źródło : http://umtychy.pl/