122. Tyski Nocny Rajd Rowerowy.

 


W środę 14 czerwca 2017 r. Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kolejnym Tyskim Nocnym Rajdzie Rowerowym ostatnim przed wakacjami. Kolejne rajdy nocne odbędą się już z cyklu „Lato w Mieście” w dniu 14 lipca oraz 26 sierpnia 2017 r.

Trasa czerwcowego rajdu przebiegać będzie częściowo ulicami miasta Tychy, oraz okolicznymi lasami, zakończy się ogniskiem, które tym razem zlokalizowane będzie na Dzikiej Plaży. Tam też przewidziana jest zabawa taneczna w rytmie Disco Polo.

Na scenie nagrodzimy trzy najliczniejsze grupy zorganizowane, które zgłoszą się na starcie na Ryneczku osiedla „Karolina”.

Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów. Trasa wynosi: ok. 17 km.

Zbiórka uczestników od godz. 21:00 na Ryneczku osiedla „Karolina” w Tychach (pl. Korfantego). Wyjazd na trasę o godz. 22:00!

Uwaga! Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Dla uczestników przygotowano: słodki poczęstunek, okolicznościową pieczątkę, zabawę taneczną oraz promocyjne ceny na kiełbaski na ognisko i napoje. Jako, iż promujemy trzeźwy umysł, na rajdzie nie zabraknie „Patrolu Sprawdź Promile”.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe cieszą się sporą popularnością wśród tyszan, w zależności od dnia tygodnia w którym organizowany jest rajd frekwencja sięga nawet 300 rowerzystów. Jest to potwierdzeniem faktu, że tyskie nocne rajdy rowerowe to doskonała forma integracji rowerzystów, a na tego rodzaju imprezach bardzo łatwo znaleźć kompana do wspólnych wycieczek rowerowych.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku, od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w 4 edycjach zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny, uczestnicy bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke, bądź biesiadowali we własnym gronie.

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY


Źródło : http://umtychy.pl/